Novinka Tip

Arašídový nugát bez laktózy - vážený 100g

130 Kč 130 Kč / 100 g
Skladem

Arašídový nugát bez laktózy

Náš arašídový nugát bez laktózy není jen o chuti, ale také o prožitku. Užijte si tu neodolatelnou kombinaci křupavosti a krémovosti, která vás přenese do světa rozkoše. Dopřejte si ten výjimečný moment, kdy se arašídy sladce prolínají se sladkým kouzlem nugátu, a to bez obsahu laktózy.

Přijďte a objevte naši širokou škálu arašídového nugátu bez laktózy, který je připraven uspokojit vaše nejsladší touhy. Zamilujte se do jeho bohaté chuti a nechte se unést do světa arašídové extáze.

Ponořte se do sladkého světa arašídového nugátu bez laktózy plného lahodných překvapení. Je čas si dopřát tu dokonalou harmonii sladkosti, křehkosti a jemného arašídového šmrncu.

Možnosti doručení
Můžeme doručit do:
16.6.2024
Kategorie: Nugát

Naše tajná receptura spojuje kvalitní arašídy s nejjemnějšími přísadami, abychom vám přinesli neodolatelnou lahůdku. Každý kousíček arašídového nugátu je vyroben s láskou a vášní, abychom vám poskytli dokonalý zážitek.

 

K výrobě nugátu používáme čokoládu Callebaut NXT Dairy free

Bezmléčná veganská světlá čokoláda NXT Dairy-free 42,3 , 2,5 kg sáček, CHM-Q42-DFR-E0-U70 je nejchutnější a nejkrémovější alternativou mléčné čokolády na světě. Bezmléčná čokoláda NXT je stejně krémová, lahodná a bohatá na kakao jako tradiční mléčná čokoláda, ale neobsahuje ani stopu mléka. V této čokoládě bez mléka jsme nahradili mléko 100 rostlinnou alternativou: chufou. Chufa je hlíza rostliny Cyperus esculentus, která roste ve Středomoří a v Africe. Po sklizni se hlízy suší a melou a používají se jako mléčná, chutná a krémová náhražka mléka bohatá na vlákninu. Z chufy se také vyrábí lahodná a výživná horchata de chufa: nápoj podobný mléku, který je ve Španělsku velmi oblíbený. Tato čokoláda je vhodná pro všechny vaše veganské, rostlinné a bezmléčné recepty - je vhodná i pro zákazníky s intolerancí laktózy a alergiemi na mléko.

Složení: 42,3 kakaa, 37 tuku, 0 mléka.

• Tekutost: 3/5
• Min. kakaové sušiny: 42.3
• Tuk v : 39