Novinka

Lískooříšková pomazánka Delinka s mléčnou čokoládou

120 Kč 120 Kč / 120 g
Skladem

Klasická chuť

Objevte Delinku – čokoládovou pomazánku z lískových ořechů, která přináší klasickou chuť kvalitní čokolády přímo na váš stůl. Na výběr máte dvě verze: s mléčnou čokoládou nebo s hořkou čokoládou. Perfektní pro snídaně, svačiny i dezerty. Užijte si každé sousto plné krémové dobroty, která potěší malé i velké.

Možnosti doručení
Můžeme doručit do:
16.6.2024
Kategorie: Dobroty na lžičku

Pro milovníky sladkého

Otevřete sklenici čistého potěšení s Delinkou! Naše čokoládová pomazánka z lískových ořechů je stvořena pro ty, kteří milují sladké okamžiky. S 70 % ořechů nabízí neodolatelně jemnou a hladkou chuť – ideální na chléb, pečivo nebo jen tak na lžičku. Vyberte si mezi mléčnou a hořkou čokoládou a dopřejte si radost každý den!

Luxusní zážitek

Objevte luxus v každé lžičce s Delinkou, prémiovou čokoládovou pomazánkou z lískových ořechů. Vyrobena z nejlepších ingrediencí a bez přidaných konzervantů, nabízí nebeský zážitek plný intenzivní čokoládové chuti. S 70 % ořechů a možností výběru mezi mléčnou a hořkou čokoládou je ideálním dárkem pro vaše blízké nebo malým hýčkáním pro vás

Pro děti

Delinka je ideální čokoládová pomazánka pro dětské mlsání! S 70 % lískových ořechů, jemná, lahodná a vyrobená z kvalitních surovin, které potěší jak děti, tak rodiče. Perfektní na sendviče do školy, svačiny nebo jako odměna po náročném dni. Vyberte si mezi mléčnou a hořkou čokoládou a udělejte dětem radost.